Perspektiva metalne industrije u zoni ekonomskog razvoja provincije Hebei

Kako bi nastojala otvoriti novu situaciju visokokvalitetnog razvoja ljevačke industrije u našoj županiji, vodeća grupa naše županije 24. ožujka provela je terensku istragu nad relevantnim industrijskim organizacijama, istraživačkim institutima, ljevaonicama i livnicom. klastera u provinciji Hebei, i duboko raspravljali o razvojnoj viziji metalne industrije (direktor Wang s prve desnice, generalni direktor Yang Haixiang s druge desnice)

Tokom posjete, gospodin Wang i gospodin Liang, zajedno s Yang Haixiangom i Wangom Zenghuijem, višim generalnim menadžerom naše kompanije, vodili su komunikaciju na licu mjesta o tome kako realizirati visokokvalitetno planiranje razvoja livačke industrije u kombinaciji sa trenutna situacija s zaštitom okoliša, tržišna ponuda i potražnja, razina opreme poduzeća i izgledi za razvoj naše županije.

Wang Zenghui, generalni direktor naše kompanije, pokazao je županijskim čelnicima naša savršena postrojenja za zaštitu okoliša i naprednu tehnologiju proizvodnje silikagela i postigao jednoglasno priznanje i pohvale vodećeg tima. Generalni direktor Wang istaknuo je da je u ovom trenutku ljevačka industrija se razvija u smjeru inteligencije i zelene. Potrebno je promovirati integraciju nove tehnologije i tradicionalne tehnologije lijevanja i promovirati visokokvalitetni razvoj livačke industrije.

Prospect of metal industry in Hebei Province Economic Development Zone

(fotografija lijevo 1, generalni direktor Wang Zenghui)


Vrijeme objavljivanja: maj-06-2021